#SosyalMedya – Pebble isimli akıllı saat yeni bir güncellemeye kavuştu. Bu güncelleme ile birlikte “rahatsız etmeyin” modu eklendi ve bildirim ve alarmlara daha fazla destek sağlandı.

iOS 7 kullanıcıları için oldukça büyük bir güncelleme geldikten bir ay sonra gelen bu güncelleme bildirim konusunda daha fazla destek sağlanıyor.

Bu güncelleme ile birlikte iOS performansı artarken iOS cihazları ile Pebble arasındaki bildirim hızı da yükseliyor. Ayrıca bu güncelleme bildirimlerin akıllı saatte çalışma biçimini de değiştiriyor. Almak istediğiniz bildirimleri alma gibi bir özelliğe de kavuşuyorsunuz.

“Rahatsız etmeyin” modu ise kullanıcıların bildirim almayı kapatmaları anlamına geliyor ve isteyen kullanıcı bir süre için bildirim almayabiliyor. Kolunda saat ile birlikte uyuyan insanlar için oldukça önemli bir özellik bu. Sonuçta gecenin bir vaktinde saatin titremesi pek hoş olmayabiliyor.

Pebble ayrıca alarm uygulamasını da güncelledi. Artık çoklu alarm kurmak mümkün oluyor.

Bu yeni güncelleme ile birlikte Pebble birçok yeni özelliğe kavuştu ve artık rakipleri ile daha güçlü bir şekilde rekabet edebilir.