#SosyalMedya – Samsung‘un telefonlarında plastik gövde sıklıkla eleştiriliyordu ve şirketin neden metal bir gövde üretmediği soruluyordu. En son sızan fotoğraf ise S5‘in metal gövdesini gözler önüne çıkardı.

143.8×72.3mm olan çerçeve Galaxy S4‘ün 136.6×69.8mm olan çerçevesi ile kıyaslandığı zaman biraz daha büyük olduğu görülüyor. Galaxy Note 3‘ün 151.2×79.2mmlik boyutlarından bir parça daha küçük. Galaxy S5 şimdiye kadarki en büyük ekrana sahip olan Galaxy cihazı olabilir.

Ayrıca metal bir çerçeve tamamen metal bir gövde anlamına gelmiyor. Hala plastik bir gövde ile karşılaşmamız oldukça olası.

Ayrıca Samsung‘un her zaman ortaya koyduğu kamera boşluğu bu sefer kenara alınmış durumda. Ayrıca 3.5mm kulaklık girişi ise telefonun altında yer alıyor.

Ayrıca bu kasanın Galaxy F serisinin bir parçası da olabilir. Aynı zamanda Galaxy S5‘e ait olma ihtimali oldukça yüksek.

Bu bilgilerin haricinde bu çerçevenin hangi ürüne ait olduğu şimdilik bilinmiyor. Ancak zaman ilerledikçe yeni bilgilerin sızması ile bu sorunun netlik kazanacağını düşünüyoruz.