Sosyal medyada paylaşımda bulunan çok az sayıdaki ünlü profesyonel fotoğrafçının, büyüleyici fotoğraflarını  takip etmek istemez misiniz?

İşte takip edilmeyi hak eden ünlü fotoğrafçılar ve etkileyici fotoğrafları…

Ellen Von Unwerth

Moda fotoğrafçısının Instagram hesabında  Drew Barrymore and Kim Kardashian gibi ünlülerin de aralarında yer aldığı nefis fotoğraflar yer alıyor.

Ellen Von Unwerth

 

Ira Block

Ira Block 70’lerden beri National Geographic için dünyanın pek çok yerinde fotoğraf çekimi yapmaktadır. Instagram hesabından Meksikanın renkli yemek salonlarına, New York sokaklarına veya Tayland sularına yolculuk yapabilirsiniz.

SosyalMedyaCom-Instagram-unlu-fotografcilar-IraBlock

 

Nick Knight

İngiliz fotoğrafçı Sir Nick Knight, Vogue ve W gibi moda dergileri için editoryal çalışmalar,  Alexander McQueen, Calvin Klein ve Dior gibi markalar için çeşitli kampanyalar yapmıştır. Bjork ve Lady Gaga gibi ünlülerin müzik videolarını da yönetmiştir.

SosyalMedyaCom-Instagram-unlu-fotografcilar-NickKnight

 

 

Pete Souza

2008 yılından beri Başkan Barack Obama’nın resmi Beyaz Saray fotoğrafçısı olan Pete Souza, Ronald Reagan’ın ikinci döneminde de, 1983-1989 Beyaz Saray’da aynı görevdeydi. Souza’nın Instagram hesabı Beyaz Saray ve siyasetçilerin ilginç fotoğrafları ile dolu.

SosyalMedyaCom-Instagram-unlu-fotografcilar-PeteSouza

 

Ami Vitale

Fotoğrafçı Ami Vitale 85’den fazla ülkeye seyahat etti. Dünyadaki farklı kültürleri sergileyen çalışmaları National Geographic ve Time gibi dergilerde yer almıştır.

SosyalMedyaCom-Instagram-unlu-fotografcilar-AmiVitale