Bayramlarda, kandillerde, doğum günlerinde, yıl dönümlerinde, sevenlerin birbirini hatırladığı bu özel günlerde, farklı kategorilerle ilgi çekici resimlerin ve metinlerin kolayca sosyal mecralarda paylaşılabildiği “Resimlerin Dili” adlı yeni bir mobil uygulama başladı. “Güzellikler Paylaşılmalı” mottosuyla yola çıkan uygulamayı, akıllı cep telefonlarınıza indirip tamamı telifli resimleri ve resmin temasına göre yazılmış metinleri kolaylıkla ve çok hızlı bir biçimde paylaşabilirsiniz.

Teknolojinin hızla ilerlemesi neticesinde kutlama biçimlerimiz değişiyor. Bilgisayar ve telefonlar aracılığıyla birbirinden farklı teknolojik uygulamalar hayata geçiyor. Özel günlerde, sevdiklerinizle kolaylıkla paylaşabileceğiniz birbirinden göz alıcı resimleri, üstüne üstlük paylaştığınız resimlerin temasına göre yazılmış metinleri Resimlerin Dili mobil uygulamasında bulabilirsiniz.

sosyalmedyacom-resimlerin+dili-02

Ücretsiz Paylaşım

Android ya da iphone telefonlarda kullanılan mobil uygulamalardan biri olan “Resimlerin Dili” güzellikleri telifli görsellerle paylaşmaya devam ediyor. Google Play’den “Resimlerin Dili” uygulamasını indirdikten sonra “Paylaş” bölümünde birbirinden güzel resimleri bulabilir ve bu resimleri Facebook, Twitter, Instagram, WhatsUp, Email, Pinterest ve LinkedIn üzerinden sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. “Keşfet” bölümüne girdiğinizde diğer kullanıcıların paylaştığı resimleri görebilirsiniz. “Paylaştıklarım” kısmında ise daha önce paylaştığınız resimleri bulabilirsiniz.

Resimlerin Dili, Sızıntı Dergisi’nin 37 yıllık arşivinden sürekli eklenen fotoğraflarla güncellenmeye devam ediyor. Birbirinden anlamlı, özenle yazılmış edebi metinlerden dilediğinizi seçip beğendiniz resimle birlikte paylaşabileceğiniz Resimlerin Dili uygulamasını akıllı telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sosyalmedyacom-resimlerin+dili_03

Çocuk, çiçekler, tabiat, tarih, sanat, hayvanlar alemi gibi kategorilerin yer aldığı Resimlerin Dili uygulamasında paylaşımlarınızı yapmadan önce resmin ışık ayarlarını değiştirebilir, metnin rengine kendiniz karar verebilirsiniz. Ayrıca paylaştığınız görselin durumuna göre metin kutusunu farklı yerlere sürükleyebilirsiniz.

İçeriğindeki görsellerin ve yazıların tamamının telif hakkı alınmış Resimlerin Dili uygulamasıyla sizler de sosyal mecralardaki paylaşımlarınıza fark katabilirsiniz.