#SosyalMedya – Pinterest görsel bir platform olabilir ama resimler hala oldukça önemli. Bu nedenle pintereste yazdıklarınız sanat benzeri bir konumda oluyor.

Bu nedenle Pinterest sayfanız daha fazla özel olması gerekiyor. Eğer Photoshop‘ta uzman değilseniz size yardımcı olacak uygulamaları derledik.

1. Pinwords: Size bir arka plan yükleme veya var olanlardan birini seçme imkanı sunan uygulama ayrıca resmin üzerine istediğiniz yazıyı yazmanıza da imkan tanıyor.

2. Pinstamatic: Neredeyse her şeyi pinlemenizi sağlayan bu uygulama ile 12 değişik fonttan istediğinizi seçebilir ve sayfanızı özelleştirebilirsiniz.

3.Recite: Özellikle kolaylığı ve hızlı kullanımı ile öne çıkan uygulama yoğun ama aktif kullanıcılar için oldukça önemli. Şablonu seçtikten sonra kolay bir şekilde onu renderleyebiliyorsunuz.

4. Chisel: Sevdiğiniz bir sözü resme eklemeye yarayan bu araç sayesinde oldukça başarılı çalışmalar yaratabilirsiniz.

5. PicMonkey: Fotoğraf düzenleme uygulamasında istediğiniz hemen hemen her şeyi yapabiliyorsunuz. Farklı fontta ve gölgeler kullanarak yazı ekleme imkanı sunan uygulama biten çalışmalarınızı bilgisayarınıza kaydetmenize imkan veriyor.